Služby

Ponúkam vám čas

...pre rodinu a priateľov

Chápem aké je ťažké, vyznať sa v množstve informácií a problémov, o ktorých ani netušíte. Môžu vás pripraviť nielen o zvyšok nervov a peňazí, ale aj o množstvo času, ktorý by ste mohli stráviť  s rodinou a s priateľmi, napríklad na Kanárskych ostrovoch.

Sama som prešla šialenstvom stavby rodinného domu a bola som vďačná za každú novú informáciu, ktorá môj projekt vysnívaného bývania, posunula dopredu.

A to je dôvod, prečo som sa rozhodla  rozdávať svoje skúsenosti komukoľvek, kto sa ocitol v podobnej situácii. Rada vám poradím, odkonzultujem, ale aj skritizujem čokoľvek, aby ste si mohli úžívať váš malý, súkromný raj .

Lucia-Bullova_foto_cas-na-zmenu

01

Konzultácia a poradenstvo je určené pre tých, ktorí potrebujú overené informácie, aby sa zorientoval, čo exteriér a záhrada obnáša, teda, s čím všetkým sa treba zaoberať. Myslím nie len so zeleňou, ale hlavne logickým usporiadaním a potrebným vybavením celého exteriéru - chodníkmi, múrikmi, dlažbami, obkladmi, tienením, atď.

03

Pretože vyznávam kvalitu a jedinečnosť, každý projekt vyžaduje približne 100-300 hodín práce, niekedy aj viac. Preto, v priebehu roka, uzatvorím dohodu, len na obmedzený počet zákaziek. Projekt sa skladá z troch častí: návrh, zjednodušená projektová dokumentácia a realizačná projektová dokumentácia.

Instagram.