O mne

Lucia-Bullova_foto_architekt pre exterier a zahradu

Volám sa Lucia Bullová

Som architekt.
Navyše, som ZÁHRADNÝ architekt.

Nie som záhradník, ani záhradkár, nevlastním žiadne záhradníctvo, lopaty, rýle, ani krhličky, napriek tomu som odborník na priestor, ktorý sa nachádza za oknami vašej obývačky.

Špecializujem sa na EXTERIÉR a záhradu rodinných domov.

Som trpezlivým psychológom, načúvam a pozorujem . Viem sa vcítiť do vašich životov, nájsť, čo vás teší, naopak potlačiť, čo vás ruší, aby ste si naplnili svoj sen o krajšom bývaní, váš malý, súkromný RAJ. Mám nesmiernu predstavivosť, kopu skvelých myšlienok a množstvo tých najneuveriteľnejších nápadov.

Milujem túto prácu, lebo každé riešenie je originál.

Nedá sa skopírovať pretože každý z vás je iný, každí vlastníte iný pozemok a predovšetkým, každý z vás ma  iných susedov. Skrátka, tvorím jedinečný priestor práve pre vaše nároky a váš jedinečný životný štýl.

01

Ďalší pobytový priestor

Zaujímam sa nielen o záhradu, ale o celú nezastavanú plochu okolo vášho rodinného domu, pretože ju vnímam ako ďalší POBYTOVÝ PRIESTOR, kde môžete raňajkovať, popíjať kávičku, grilovať, plávať, organizovať záhradné párty, rodinné obedy, hádzať šípky, maľovať a štepiť ovocné stromy.

02

Najlepšie riešenie

Pre mňa je dôležité nájsť čo najlepšie riešenie, aby sa sem zmestil veľký jedálenský stôl, pohodlné lehátka, a taktiež gril. Aby do bazéna svietilo slniečko, ale  terasa bola pritienená. A  kôlňa, s krbovým drevom, bola čo najbližšie.

03

Komfort

Skrátka, je pre mňa výzvou, aby ste si mohli s plným komfortom užívať každý cm², ktorý máte k dispozícii – dnes, zajtra, pozajtra, skrátka najbližších dvadsať rokov. Aby ste sa vyhli všetkým otravným prerábkam, ktoré vás oberú o drahocenný čas, ktorý môžete stráviť s rodinou, priateľmi, alebo aj sami so sebou.

Lucia-Bullova_o-mne_foto-s-projektami2

To, čo je na mne naozaj výnimočné, sú moje skúsenosti. Viac ako 20 rokov praxe a projektovania ma naučili, že záhrada je niečo viac, než prácne udržiavaný priestor-galéria, na ktorú sa krásne pozerá cez okno obývačky.

Tvrdím, že v záhrade sa má predovšetkým ŽIŤ a že  tých nezastavaných 100 -1.000m2, za ktoré ste si tiež zaplatili, sú vašim ďalším plnohodnotným priestorom.

Mám za sebou viac ako 600 návrhov a asi 3 stovky realizácií a preto dokážem pohotovo reagovať na čokoľvek, čo sa týka exteriéru a záhrad.

Instagram.