Projekcia

Kvalita a jedinecnosť

Nakoľko vyznávam kvalitu a jedinečnosť, každý projekt vyžaduje približne 100-300 hodín práce, niekedy aj viac. Preto, v priebehu roka, uzatvorím dohodu, len na obmedzený počet zákaziek.

tilia logo png sive

Projekciou, pod  značkou tiliaDesign, sa zaoberám už vyše dvadsať rokov.

 

Neriešim len zeleň, skalku, poprípade jazierko, ale mojou špecialitou je ucelený pohľad na vašu záhradu, ktorú vnímam ako ďalší pobytový priestor, ktorý som nazvala POBYTOVÝ EXTERIÉR. Ponúkam vám návrh vo variantoch a následne kompletnú projektovú dokumentáciu pre všetky stavby a vybavenosť, aby ste získali potrebný komfort, po celý rok.

Projekt sa skladá z troch častí:

2. Vybavenie, farby a materiály - zjednodušená projektová dokumentácia

Je to ďalší stupeň k naplneniu vašej predstavy o krajšom bývaní.

Vybraný variant sa doplní o reálne informácie – základné miery a dizajn (farby, štruktúry) všetkých stavieb (chodníky, múriky, terasy, altánky…). Taktiež sa predebatuje vybavenosť záhrady, vrátane nábytku, tienenia, rozmiestnenie osvetlenia,  zástrčiek a statického polievania. Jednou z častí je špecifikácia plôch zelene, ktorá slúži ako podklad pre nacenenie závlahového systému. Nakoniec si určíme najvhodnejšie rastliny sú pre váš pozemok a vami vybraný Variant.

Výsadbový plán zelene je súčasťou Realizačnej dokumentácie, ale môže sa riešiť aj v samostatnej dodávke.

Cena:  od 800€ bez DPH

3. Projekt - realizačná projektová dokumentácia

Je to súbor realizačných výkresov pre všetky stavby, statiku, konštrukcie, elektro rozvody a zdravotechniku. V zásade je to rovnaký súbor výkresov, ktorý ste získali pre stavbu domu. Ibaže sa jedná o exteriér a nie interiér.

Súčasťou realizačnej dokumentácie je aj Výsadbový plán zelene, v ktorom sa presne špecifikuje druh a miesto výsadby jednotlivých rastlín. Výsadbový plán sa môže riešiť aj v  samostatnej dodávke, bez celého balíka ostaných realizačných výkresov

Cena: stanovuje sa individuálne, podľa objemu stavieb a rozsahu stavebných úprav.

Lucia-Bullova_projekcia_dobra-radaDobrá rada: Chcete ušetriť 5.000€ alebo oveľa viac?

Riešte exteriér a záhradu spolu so stavbou domu!

NEMUSÍTE zamestnávať 2x tých istých odborníkov!

Architekt, aj záhradný architekt, riešia pobytový priestor pre toho istého klienta. Ibaže ja sa zvŕtam vonku a on vnútri. Obaja sme nositeľmi myšlienky, ktorú ďalej rozkresľujú a realizujú tí istí odborníci – statici, konštruktéri a inžinieri pre stavby, elektro, vodu…

Viete, že záhradný statik, ani záhradný elektroinštalatér neexistuje. Či sa jedná o interiér, alebo exteriér, stále je to ten istý špecialista.

Instagram.