Poradenstvo

Hotovo? Uz len záhrada?

Zdanlivo banalita, ale tušíte, koľko času, energie, ale aj financií, potrebujete?
Naozaj, je vám všetko jasné?
Nepotrebujete dáke informácie, alebo s niečim poradiť?

Nehovorím o trávniku a kvetinových záhonoch, ale o plne vybavenom priestore, pod holým nebom, kde môžete stráviť lenivé popoludnie, alebo príjemný večer so svojou rodinou, priateľmi, alebo len tak, sami so sebou.

50.ooo€

Zrejme vás to zarazí, ale minimálne náklady na vybavenie exteriéru a záhrady, sa pohybujú niekde medzi 30-50.000,- Eur. Ale, to len v prípade, že vlastníte rovinatý pozemok a netúžite po bazéne, vírivke, alebo exteriérovej saune.

Ak si so mnou dohodnete schôdzku, získate:

  • nezaujatý názor odborníka
  • praxou overené informácie
  • nový pohľad na riešenie vašej záhrady
Lucia-Bullova_poradenstvo_vizualizacia

Moje konzultácie sú určené pre vás, všetkých nadšencov, laikov, nešťastníkov, aj milých skrblíkov, ktorí potrebujete riešiť svoju záhradu, ale:

  • nemáte žiadnu predstavu a vôbec neviete, kde začať
  • máte svoju predstavu, ale potrebujete si overiť svoje riešenie
  • máte už spracovaný projekt, ale nie ste si na 100% istí

Päťdesiattisíc, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou časom preinvestujete, nie je zanedbateľná čiastka. Preto pár hodín konzultácie je naozaj dobrá investícia.

Moje služby prídu vhod aj odborníkom – architektom, inžinierom, realitným kanceláriám, hypotekárnym centrám, atď., pretože si môžu zvýšiť svoju odbornosť a taktiež portfólio svojich ponúkaných služieb.

Pre majiteľov rodinných domov

Zrejme potrebujete overené informácie, aby ste sa zorientovali, čo exteriér a záhrada obnáša, teda, s čím všetkým sa treba zaoberať. Myslím nie len so zeleňou, ale hlavne logickým usporiadaním a potrebným vybavením celého exteriéru – chodníkmi, múrikmi, dlažbami, obkladmi, rozvodom vody, elektriny, atď.

Možno, potrebuje len postrčiť a nasmerovať vaše predstavy pre vhodnejšie riešenie. Možno už máte v rukách projekt, ale niečo vám na ňom nesedí. Máte pochybnosti, či riešenie je nielen efektné, ale aj efektívne.

Cena konzultácie do 120 min. : 180,- Eur
Súčasťou konzultácie je spracovanie dokumentu: Analýza a odporúčanie

Možno ste architekt, ktorý vie, že každá budova a hlavne rodinný dom, potrebuje skvele vyriešený exteriér, aby váš klient naplno zhodnotil každý cm2, ktorý si kúpil. Máte možnosť ponúknuť mu niečo viac, a odlíšiť sa od dravej konkurencie. Rada s vami preberiem vaše predstavy, alebo pomôžem zhodnotiť potenciál celého exteriéru, aby váš projekt niesol punc dokonalosti. Alebo sa rovno dohodneme na projekte.

Cena konzultácie do 120 min. : 180,- Eur
Súčasťou konzultácie je spracovanie dokumentu: Analýza a odporúčanie

Pre architektov

Pre realitných maklérov

Možno ste realitný maklér a premýšľate, ako zvýšiť vlastnú hodnovernosť. Dohodnite si so mnou stretnutie a môžete získať odborný názor, aký potenciál v sebe skrýva exteriér ponúkanej nehnuteľnosti. Nádejným klientom tak môžete ponúknuť zaujímavé informácie, ako sa dá čo najlepšie využiť aj nezastavaný priestor okolo domu. Tak by si mohli zvýšiť pobytovú plochu svojho nového bývania.

Cena konzultácie do 120 min. : 180,- Eur
Súčasťou konzultácie je spracovanie dokumentu: Analýza a odporučenia

Instagram.